Skip to main content

SNY TO LOKALNA MARKA, KTÓRA POWSTAŁA Z UMIŁOWANIA DO PIĘKNEGO DESIGNU I WIZJI LEPSZEGO JUTRA.

 

O nas? Cześć! Jestem Ada i tworzę dla Was SNY.

Uwierzcie lub nie, ale przez całe swoje dzieciństwo marzyłam o tym, aby być marynarzem i to marzenie spełniłam…

Pływając jako nawigator po morzach i oceanach zwiedzałam świat. Później rzuciłam morze, zaczęłam się uczyć rysunku i w końcu zdałam na Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi, gdzie studiowałam Projektowanie Ubioru.

Oprócz projektowania najbardziej pokochałam malarstwo. Zaczęłam znowu marzyć, tym razem o własnej marce modowej.

Dlaczego zainteresowała mnie moda zrównoważona?

Pływając po świecie widziałam góry plastiku, w wodzie, na lądzie, na plażach… Przeraziła mnie ta ilość i fakt jak bardzo nasze środowisko jest zanieczyszczone (w Europie tego tak bardzo nie widać).

Dowiedziałam się również o szkodach, jakie przemysł modowy wyrządza naszej planecie. Nie chciałam, aby SNY szkodziły naturze, jednocześnie nie chciałam też rezygnować ze swojego marzenia.

Zrozumiałam, że moda zrównoważona i lokalna, odpowiedzialna marka to moje prawdziwe marzenie.

Tak powstał koncept Snów.

O Nas Moda Zrównoważona
O Nas Printy Sny

Autorskie wzory – zrównoważona moda nie musi być nudna

Szukając marek mających w swojej ofercie ubrania tworzone w duchu eko, natknęłam się głównie na gładkie, szare produkty.

Chociaż lubię rzeczy Basic i znajdziesz je w naszym sklepie (linia BASIC) chciałam postawić na kolor i oryginalność.

Ponieważ kocham malarstwo, wzięłam pędzel do ręki i zaczęłam myśleć nad wzorami. Od tego zawsze zaczynam “proces produkcji” każdego nowego printu. Od farby na papierze.

Stworzenie nowego wzoru to długi proces – zaczyna się w mojej głowie, a kończy drukiem na tkaninie. Nasze wzory drukujemy w Polsce, a współpracują z nami firmy posiadające wieloletnie doświadczenie na rynku. Dzięki temu jesteśmy pewni, że oferujemy najlepszą trwałość nadruków.

A także dobry design, który dopasowany jest do oczekiwań najbardziej wymagających odbiorców. Znajdziesz w nim nawiązania do malarstwa abstrakcyjnego i innych nurtów.

Sztuka mnie inspiruje i napędza do działania. Projektowanie odzieży traktuję tak samo, jak malowanie obrazu, tworzenie rzeźby, czy grafiki. Chcę abyś nosząc moje projekty czuła/czuł się zainspirowany.

O nas – Zrównoważenie

Zrównoważona moda, co przez to rozumiem? Wiem, że przemysł mody jest w dużym stopniu szkodliwy dla środowiska naturalnego, dlatego w SNY robimy wszystko, aby zminimalizować ten negatywny wpływ.

Szukamy nowoczesnych rozwiązań, a także czerpiemy z wartości tradycyjnego rzemiosła. Nie jesteśmy idealni, ale staramy się szkodzić jak najmniej. Nie używamy tkanin syntetycznych, królują u nas naturalne materiały.

Staramy się by były wyprodukowane w Europie, obecnie drukujemy tylko w Polsce. Tworzymy lokalnie. Chcemy, aby nasza moda przynosiła ukojenie w niespokojnych czasach.

Troszczymy się również o prawa pracowników. Według o nas odpowiedzialne marki dbają nie tylko o środowisko, ale także o ludzi. Szyjemy tylko w pracowniach i małych szwalniach, wyłącznie w Polsce.

Dbamy o wysoką jakość, chcemy żeby nasza odzież została z Wami jak najdłużej. Nie są nam obojętne również prawa zwierząt – jesteśmy marką wegańską.

Nie chcemy być obojętni

To co wiemy o nas na pewno – chcemy się dzielić tym, co mamy. Jako marka często i chętnie wspieramy bliskie naszemu sercu inicjatywy społeczne. Wspieramy walkę o prawa kobiet, bierzemy udział w Fashion Revolution week, pride month, wspieramy Wielką Orkiestrę. O wszystkich akcjach znajdziesz informacje na naszych Social Mediach.

Transparentność

Wierzymy, że transparentność to nowy standard. Szanujemy firmy, które działają w duchu transparentności i z dumą jesteśmy jedną z nich. Mamy transparentne ceny i produkcję.

Co to oznacza? Jasno komunikujemy gdzie zostały uszyte nasze ubrania, skąd pochodzą materiały i co składa się na ich cenę. Te informacje znajdziesz w zakładce transparentność pod wszystkimi produktami.

Wierzymy w ideę zrównoważonego rozwoju, który działa według potrzeb nie tylko konsumentów, ale także całego świata. Wyprodukowanie żadnego naszego produktu nie generuje złej energii, ale daje dobro i wzbudza zaufanie.

Jeżeli Cię przekonałam…

I chciał(a)byś poznać lepiej projekty mojej, małej firmy, zapraszam Cię na stronę naszego sklepu.

Jeśli zastanawiasz się co od SNY możesz wrzucić do swojej szafy to poznaj kilka naszych najpopularniejszych kategorii: kimona, koszule, spódnice.

Więcej o dobrej modzie przeczytasz na stronie naszego bloga.

Podstrona printy opowie Ci o naszych nadrukach.

Nie patrz ślepo na trendy tylko postaw na oryginalny styl – basici połączone z wzorami, które znajdziesz u nas w sklepie!

PONIEWAŻ KOCHAM MODĘ CHCĘ PROJEKTOWAĆ PRZEDMIOTY, KTÓRE MOŻNA NOSIĆ BEZ KLIMATYCZNEJ CZKAWKI. BEZ WYRZUTÓW SUMIENIA.

Pierwszym krokiem do lepszego świata jest zdanie sobie sprawy, że wszyscy jesteśmy za niego odpowiedzialni. My czujemy tą odpowiedzialność i myślimy o niej przed rozpoczęciem każdego działania.

Głęboko wierzę, że odpowiedzialność, transparentność i autentyczność dają siłę nie tylko markom ale i konsumentom.

Dzięki ich świadomym wyborom może dojść do tak ważnych dla nas wszystkich zmian! To jest moja wizja, którą codziennie, konsekwentnymi działaniami wprowadzam w życie i zapraszam Cię do niej z całego serca!

O Nas Ada Sobiecka

Masz sprawę? Napisz do nas na office@snyvision.com lub orders@snyvision.com

Chcesz się zainspirować? Odwiedź nasz Instagram.